Różne
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj64
mod_vvisit_counterWczoraj42
mod_vvisit_counterTen tydzień298
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień574
mod_vvisit_counterTen miesiąc1664
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc1832
mod_vvisit_counterWszystkie144356

Aktualnie: gości 15 połączonych
Your IP: 54.80.82.9
 , 
Today: Maj 24, 2018
Start Wydarzenia

PostHeaderIcon Aktualności

Wojciech Cesarz – współautor książek o przygodach grzecznego psa Wintera spotkał się z młodymi czytelnikami w bibliotece. Dzieciaki dowiedziały się, kto jest wspólnym przodkiem wszystkich psów, poznały podstawy psiej psychologii i  świetnie się bawiły odgadując psie emocje i ucząc się mowy ciała zwierząt. Najważniejsza kwestia do zapamiętania – ZWIERZĘ NIE JEST RZECZĄ! Myśli i czuje.
Książki o Winterze są dostępne w naszej bibliotece. Zapraszamy.

 

Piękna pogoda zachęciła nas do spędzenia czwartkowego popołudnia na placu zabaw w Rakowie. Cieszyliśmy się słońcem i mile spędzonym czasem. Dzięki pani Grażynie Nowak, która rozpaliła dla nas grilla mogliśmy, prawdopodobnie ostatni raz w tym roku, delektować się smakiem pieczonych kiełbasek i ziemniaków.  :)

Poprawiony (poniedziałek, 23 października 2017 12:20)

 

Grenlandia jest największą wyspą na świecie. Leży w północnej części Oceanu Atlantyckiego. Geograficznie należy do kontynentu północnoamerykańskiego, jednak politycznie, ze względu na swoją historię, jest częścią Europy (terytorium autonomiczne zależne od Danii). Tylko mała część wyspy jest zamieszkana. Większość jej obszaru pokrywa lądolód grenlandzki, który sprawia, że klimat jest tam surowy, a temperatury latem mocno odbiegają od tych, które zwykle uznajemy za letnie. Są jednak ludzie, których te warunki nie zniechęcają i decydują się spędzić letni urlop w takim miejscu. :) Na przykład pan Tomasz Kiziak, który wraz z kolegą przemierzył grenlandzki szlak turystyczny, który z roku na rok staje się coraz bardziej uczęszczany (300 osób w ciągu roku!). Wrażeniami z podróży, bogato ilustrowanymi urzekającymi zdjęciami, panowie podzielili się z uczestnikami spotkania w bibliotece. A ponieważ planują kolejne podróże, liczymy na kolejne relacje. :)

Poprawiony (poniedziałek, 30 października 2017 09:12)

 

Pielęgnacja – przyjemność – piękno – tak można w skrócie streści efekty spotkania, które odbyło się w pewne piątkowe popołudnie w filii biblioteki w Rakowie. Konsultantki Avonu pokazały nam jak zadbać o dłonie żeby zawsze były piękne, gładkie, dobrze nawilżone i odżywione. Każda z  uczestniczek mogła skorzystać z zabiegu regenerującego skórę dłoni. Pielęgnacja dłoni była tematem wiodącym spotkania, ale Panie opowiadały również o sposobach dbania o cerę, ciało oraz włosy. Przy okazji można było zapoznać się się z zapachami oferowanymi przez firmę AVON. Ze spotkania wszyscy wychodzili zadowoleni, pachnący, a przede wszystkim z pięknymi, odżywionymi dłońmi . :)

Poprawiony (sobota, 23 września 2017 08:32)

 

Po raz drugi w filii biblioteki w Rakowie  odbyły się warsztaty lepienia  z modeliny. Pani Elżbieta Maziakowska – Kaźmierska tym razem pokazała nam jak tworzyć modelinowe zwierzęta. Nauczyliśmy się, krok po kroku, lepić kotki. Skończone dzieła każdy mógł ozdobić według własnego pomysłu. Zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem, na pewno więc jeszcze się z panią Elżbietą spotkamy. :)

Poprawiony (sobota, 23 września 2017 08:27)

 
Więcej artykułów…
Programy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama