Loading color scheme

Idą Święta

W bibliotece w Rakowie już można było poczuć atmosferę zbliżających się świąt za sprawą warsztatów z tworzenia wianków wykonanych z żywej jedliny (świerk, jodła ), ozdobionych bożonarodzeniowymi dodatkami. Pachnące wianki będą dekoracją  naszych  stołów i drzwi, a duma z własnoręcznego  ich wykonania jest bezcenna. Dziękujemy Ewelinie Affa-Kulig za zaangażowanie, podzielenie się swoja pasją i wsparcie. Zawsze możemy liczyć na jej pomoc w podsunięciu  ciekawego pomysłu na to, żeby nasze prace były wyjątkowe. Radosna, rodzinna atmosfera podczas warsztatów to zasługa wszystkich uczestniczek, za co bardzo im dziękujemy i zapraszamy na kolejne spotkania, bo w takim towarzystwie chce się spędzać czas.